Náš příběh

Nechte se pohltit uměním z Bali, stejně jako my...

Příběh začal, když jsme se seznámili a snili o tom, že se podíváme do Asie a procestujeme kus země. A jednoho dne se také tak stalo... naše cesta různými asijskými metropolemi, pralesy a plážemi vedla i přes Bali, které jsme si zamilovali. Seznámili jsme se tam se skvělou rodinou, která nám ukázala pravý život Balijců.

V samotném středu Bali jsme narazili na úžasnou galerii různých obrazů, které malují místní lidé doma, v chatrčích. Totálně nás to okouzlilo a museli jsme si samozřejmě nějaké obrazy přivézt. Cca po půl roce, když už všechny obrazy zarámované visely v našem novém bytě a z kterých jsme my i naše návštěvy pořád nadšeni, přišel nápad... "Tyhle boží a originální obrazy si přeci nemůžeme užívat jen my sami, pojďme udělat radost i ostatním a zároveň podpořit domorodce na Bali tím, že jejich obrazy budeme kupovat." Vždyť to je přeci dokonalý! A tak vznikl tento e-shop. Se spoustou peripetií s dopravou, clem a vším možným... Ale jsme nesmírně rádi, že to vyšlo, obrazy máme a jsme připraveni objednávat další, záleží jen na Vás. Udělejte i Vy sobě nebo někomu dalšímu radost originálním kusem Indonésie!

Důležité je říct, že se nejedná o sériovou výrobu, všechno je to ruční precizní práce a všechno jsou originály!

 

Děkujeme za návštěvu těchto stránek a za doporučení... 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení