Moderní obrazy do obýváku z Bali jsou skutečné originály

Máte doma holé zdi a není to ono? Pořiďte si originální obrazy, které dají vašemu bydlení styl i šťávu a jež bude obdivovat každá návštěva.

V českých domácnostech najdeme na zdech především nudu. Jeden byt za druhým – všem na zdích visí reprodukce z IKEA. Češi to vzali jako zlepšení poté, co odstranili ze zdí obrazy ze starých kalendářů. V jiných domácnostech též visí staré obrazy po babičkách a prababičkách. Pokud zrovna mezi nimi neobjevíte nějakého zapomenutého Slavíčka, raději je bezpečně někde uschovejte, protože v moderním interiéru příliš parády neudělají. Jaký obraz si pověsit na zeď, když se nepohybujete v uměleckých kruzích, nedostáváte ke každým narozeninám jeden dva originály od soudobých umělců a nechceme se vézt na vlně IKEA dekorací? Zkuste originály na plátně z Bali.

Nejde jen o zarámované plakáty, jaké koupíte v IKEA či v dalších obchodech s nábytkem a dekoracemi. Hodí se též do ložnice, kuchyně, rovněž do dětského pokoje či do kanceláře.

Každého fascinuje jiné umění a jiný styl a těch obchod s obrazy: Obrazyzbali.cz nabízí skutečně přehršel. Nám v se zalíbil třeba abstraktní modrý obraz s bílým kruhem, který dokonale zapadá do moderních minimalistických interiérů, a přitom nenaruší jejich „čistotu“. Do eklektického interiéru se zase skvěle hodí na plátně malovaný portrét ve stylu Pabla Picassa. Ten se nebojte nabídnout do pokojíčku i dětem. Je fascinující a ve vašich malých umělcích dokáže podnítit kreativitu. V neposlední řadě nás fascinoval obraz na plátně s motivem motorek. Toto dílo ve stylu pop-artu osvěží třeba interiér v industriálním stylu.

Obrazy jsou dodávané jako velkoformátové, takže nejsou žádnými nenápadnými dílky. Krásný moderní obraz z Bali se stane dominantou vašeho interiéru, ať jej pověsíte kamkoliv.

Obrazy z Bali jsou více než jen levný suvenýr z dovolené.

Jsme zcestovalý národ a pravděpodobně jsme již viděli na dovolených lidovou tvořivost všeho druhu. Od egyptských koček na papyru, až po slovenské, do lipového dřeva vyřezávané salaše. Nic z toho se k našemu modernímu bydlení příliš nehodí. Úžasné obrazy jsme našli v Indonésii. Vše začalo výletem na Bali, kde jsme objevili fascinující galerii s obrazy místních lidí a lidových umělců. Slovo „lidových“ se v tomto případě téměř nehodí použít, protože jde o moderní obrazy na plátně, které vkusně doplní jakýkoliv soudobý styl bydlení.

Obrazy jsou plné energie, duši povznášející atmosféry i uměleckých dovedností. Třeba originální obrazy se nám natolik zalíbily, že jsme se je rozhodli dovážet k nám do České republiky. Sortiment se mění, můžete si koupit obraz z nabídky, ale rovněž si stejný nechat namalovat s úpravami tak, aby se třeba velikostně hodil zrovna do vašeho interiéru.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení