Moderní obrazy do obýváku z Bali jsou skutečné originály

Máte doma holé zdi a není to ono? Pořiďte si originální obrazy, které dají vašemu bydlení styl i šťávu a jež bude obdivovat každá návštěva.

V českých domácnostech najdeme na zdech především nudu. Jeden byt za druhým – všem na zdích visí reprodukce z IKEA. Češi to vzali jako zlepšení poté, co odstranili ze zdí obrazy ze starých kalendářů. V jiných domácnostech též visí staré obrazy po babičkách a prababičkách. Pokud zrovna mezi nimi neobjevíte nějakého zapomenutého Slavíčka, raději je bezpečně někde uschovejte, protože v moderním interiéru příliš parády neudělají. Jaký obraz si pověsit na zeď, když se nepohybujete v uměleckých kruzích, nedostáváte ke každým narozeninám jeden dva originály od soudobých umělců a nechceme se vézt na vlně IKEA dekorací? Zkuste originály na plátně z Bali.

Nejde jen o zarámované plakáty, jaké koupíte v IKEA či v dalších obchodech s nábytkem a dekoracemi. Hodí se též do ložnice, kuchyně, rovněž do dětského pokoje či do kanceláře.

Každého fascinuje jiné umění a jiný styl a těch obchod s obrazy: Obrazyzbali.cz nabízí skutečně přehršel. Nám v se zalíbil třeba abstraktní modrý obraz s bílým kruhem, který dokonale zapadá do moderních minimalistických interiérů, a přitom nenaruší jejich „čistotu“. Do eklektického interiéru se zase skvěle hodí na plátně malovaný portrét ve stylu Pabla Picassa. Ten se nebojte nabídnout do pokojíčku i dětem. Je fascinující a ve vašich malých umělcích dokáže podnítit kreativitu. V neposlední řadě nás fascinoval obraz na plátně s motivem motorek. Toto dílo ve stylu pop-artu osvěží třeba interiér v industriálním stylu.

Obrazy jsou dodávané jako velkoformátové, takže nejsou žádnými nenápadnými dílky. Krásný moderní obraz z Bali se stane dominantou vašeho interiéru, ať jej pověsíte kamkoliv.

Obrazy z Bali jsou více než jen levný suvenýr z dovolené.

Jsme zcestovalý národ a pravděpodobně jsme již viděli na dovolených lidovou tvořivost všeho druhu. Od egyptských koček na papyru, až po slovenské, do lipového dřeva vyřezávané salaše. Nic z toho se k našemu modernímu bydlení příliš nehodí. Úžasné obrazy jsme našli v Indonésii. Vše začalo výletem na Bali, kde jsme objevili fascinující galerii s obrazy místních lidí a lidových umělců. Slovo „lidových“ se v tomto případě téměř nehodí použít, protože jde o moderní obrazy na plátně, které vkusně doplní jakýkoliv soudobý styl bydlení.

Obrazy jsou plné energie, duši povznášející atmosféry i uměleckých dovedností. Třeba originální obrazy se nám natolik zalíbily, že jsme se je rozhodli dovážet k nám do České republiky. Sortiment se mění, můžete si koupit obraz z nabídky, ale rovněž si stejný nechat namalovat s úpravami tak, aby se třeba velikostně hodil zrovna do vašeho interiéru.