Obrazy na zeď do všech místností v bytě!

stetce

I když je dovolená na Bali rozhodně nádhernou a nezapomenutelnou, kvůli obrazu tam jezdit nemusíte. Originální obrazy k nám dováží majitelé e-shopu Obrazyzbali.cz, kteří se sami do děl umělců z tohoto nádherného koutu země zamilovali.

Na zdi patří obrazy

I když možná najdete lidi, kteří každý milimetr zdi zabrali policemi na knihy, pravdou je, že knihovny se stále častěji přenáší do našich čteček, Kindlů, PocketBooků a dalších, a na zdích nám zůstává stále více místa pro umění. Jenomže chcete se přidat k tisícům Čechů, kterým doma na zdi visí vytištěný z IKEA? Někdo má doma staré obrazy po rodičích či prarodičích, ale ani ty, přestože by i měly nějakou uměleckou hodnotu, nemusí odpovídat našemu vkusu a ani stylu našeho bydlení. Reprodukce též nejsou to správné řešení. Moderní obrazy na plátně si však můžete dovolit i vy. Zakladatelé e-shopu Obrazyzbali.cz objevili na Bali skvělé umělce, jejichž obrazy k nám teď dováží. A zájem o originální moderní obraz do obýváku z Bali je obrovský.

Ručně malované obrazy objevili majitelé e-shopu v balijské galerii

Majitelé e-shopu, kteří k nám obrazy z Bali vozí, se na cestě po různých asijských destinacích zastavili rovněž na Bali. A tady, uprostřed Bali, objevili malou galerii, která je naprosto ohromila. Nabízela obrazy místních malířů, kteří je malují doma, mnohdy ve svých chatrčích. První obrazy si samozřejmě přivezli pro sebe, ale chuť dostat k nám více podobně nádherných obrazů, a současně místní umělce na Bali podpořit, vedla k tomu, že vznikl tento obchod s unikátními, ručně malovanými obrazy na plátně, které teď mohou zkrášlovat bydlení kohokoliv z nás.

Nejde o žádné sériově vyráběné obrazy, Jde o precizní ruční práci místních umělců. Kdo hledá originální obraz na stěnu, právě zde, v e-shopu Obrazy z Bali, je najde. V sortimentu obrazů jsou luxusní obrazy, abstraktní obrazy, moderní obrazy i pop-art obrazy.

Barvy na dřevě a štětec

Velkoformátové obrazy jako dominantní moderní obrazy nejen do obýváku

Již tradičně je za místo pro krásný dominantní obraz považována stěna za sedací soupravou v obývacím pokoji. Ta je dnes navíc součástí velkého otevřeného prostoru, a ještě o to více je toto místo na očích. Hodí se sem proto nepřehlédnutelný velkoformátový obraz. Rozhodně žádná reprodukce. Chce to krásný originál na velkém plátně.

Dalším vhodným prostorem pro umístění podobného díla je vedle jídelního stolu. Jde o místo, kde se setkává rodina a nemělo by být obklopeno pouze holou zdí, kterou v nejlepším případě zdobí hodiny, nebo roční závěsný kalendář.

Obrazy z Bali vyniknou ale rovněž v ložnici, kde umí zapůsobit na kterékoliv nevyužité zdi. Díky svým pestrým motivům však nezklamou ani v dětském pokoji. Navíc budou děti motivovat k vlastnímu tvoření.

Luxusní obrazy z Bali rovněž do kanceláře

Zařizujete si kancelář a nevíte, co na zeď? Věšení diplomů už dávno není v kurzu, stejně tak jako se nehodí zeď zdobit levnými reprodukcemi. Pojďte si i do kanceláře pořídit originály na plátně. Z Bali se vozí velice povedená díla, na která se budete rádi dívat a budou i tématem ke konverzaci s klienty, kteří se za vámi v kanceláři staví. Třeba zjistíte, že jsou i dobrým nápadem, jak významného klienta obdarovat. Kalendáře, diáře a různé reklamní předměty už dávno neohromí. Originální ručně malovaný obraz ano.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení